Pocałunki wampira. Miłość po grób - Ellen Scheiber


Tytuł: Pocałunki wampira. Miłość po grób
Tytuł oryginału: Kissing Croffins
Autor: Ellen Scheiber
Seria: Pocałunki wampira tom 2
Wydawnictwo: Nasza KsięgarniaNic nie zapowiadało tego, co nadeszło. Między nimi nie doszło do żadnego spięcia. A mimo to jej ukochany zniknął, zabierając ze sobą jej serce.

Dziewczyna nie czeka na rozwój wydarzeń. Wyrusza na poszukiwania, które odkryją wiele sekretów z mrocznej historii jej chłopaka.

"Miłość po grób" to druga z serii Pocałunki wampira opowieść o uroczym i mrocznym Aleksandrze oraz szalonej gotce Raven. Ta dwójka bohaterów urzeka swoim zachowaniem, jednak główną rolę gra tutaj Raven, która nie poddaje się i wyrusza na poszukiwanie swojego kochanego wampira. Nie waha się przed niczym, co powoduje kilka incydentów.

Fabuła książki jest dobra - nie jest to jakiś wysokiej klasy styl, ale jest dobra. Akcja jest z góry przewidziana, co pozwala na szybkie odgadnięcie, co też nowego wymyśli główna bohaterka. Styl, w jakim została napisana pozycja jest prosty, wręcz banalny. Tytuły rozdziałów zostały ładnie, krótko i zwięźle nazwane, co pasuje do całej treści. Największy plus mają u mnie okładki w tej całej serii. Te tajemnicze spojrzenie, dużo czerwieni - na wargach, włosach tworzy typową atmosferę, która potrafi poprawić humor czytelnikowi .(Tak uważam ja - a jakie jest Wasze zdanie?)

Podsumowując - książka jest lekką, dość prostą historią pasującą w sam raz na jesienne popołudnie, czy wieczór. Osobiście lubię takie lekkie książki fantasy, gdyż pozwalają oderwać się od tej szarej żmudnej rzeczywistości. Serdecznie polecam przeczytanie, choćby w czasie przerwy od nauki/pracy.

Ocena: 5/10

Początek | Miłość po grób | Miasto wampirów | Taniec z wampirem

Popularne posty z tego bloga

Cześć, wracam!

Echa pamięci - Katherine Webb

Stosik styczniowy